Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Виктория Риддъл

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Miss RiddLe
Заместник Директорка
Заместник Директорка
Miss RiddLe


Брой мнения : 278
Age : 33
Registration date : 26.12.2007

Виктория Риддъл Empty
ПисанеЗаглавие: Виктория Риддъл   Виктория Риддъл Icon_minitimeПет Дек 28, 2007 12:42 am

Кафявата й коса се развява зад нея.Тя върви бързо, почти тича по коридора към кабинета на директорката. Знае как ще реагира, когато чуе името й. А момичето още обмисля колко от него да каже. Има няколко възможности. Да съобщи само името си, под предлог, че не си знае фамилията, или да каже само половината от нея. А може би цялата. Не. На директорката ще й дойде в повече. Спира и се оглежда в един златен свещник. Сините й очи проблясват. Мрази тези очи. Напомнят й за дядо й. Което я връща отново назад към онова, което беше чула наскоро. Малфой. Това дразнещо същество...поне може да му вгорчава живота на воля. Баща й й го "подари" за седемнадесетия рожден ден, който беше преди месец.Ами ако я попитат за историята й.Когато беше на две, Лорда уби майка й.И само това.Нищо повече.Учила се е при него на всичко, което знаеше.Живяла е в къщата му, за нея са се грижили слугите му.Почти не помни периода, когато беше на около две. Единственото, което помни от майка си, е сребристорусата коса. А от живота си тогава-Франция.Сега това й се струва като сън. Хубав, но кратък сън. Но не може да си спомни защо с майка й се криеха в онова градче...Марсилия. И защо баща й се ядоса толкова. Помни мъгляво висок мъж и бебенце. Зелен лъч светлина.Виковете на майка й. Още един лъч. И после тишина. Баща й си заминава с детенцето. После идват качулати фигури...
Удря се силно във вратата на кабинета. Отвътре се подава Лейла.
-Здравейте, добре ли сте, госпожице....?
-...Риддъл-очите бавно се разширяват - Да, добре съм.
После, като оглежда стъписаната директорка, смята за нужно да добави:
-Спокойно, не смятам да убивам никого...засега.-последното тя промърморва на себе си.
-А как ти е първото име?
-Виктория. Приятно ми е.
Ледена усмивка, последвана от стискане на ръце.
-Е, вече е доста късно. Мисля, че трябва да се прибираш в общата стая на Слидерин - каза Лейла.
-Да. Приятни сънища, директорке.
Оставя момичето да гледа след нея и да се чуди какво следва.


Виктория Риддъл 86tazol

Едит: Shaiya
Върнете се в началото Go down
Shaiya
Заместник Директорка
Заместник Директорка
Shaiya


Брой мнения : 445
Age : 33
Местожителство : Sofia, Bulgaria
Registration date : 22.12.2007

Виктория Риддъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Виктория Риддъл   Виктория Риддъл Icon_minitimeПет Дек 28, 2007 1:31 pm

Добре дошла, Вики! Мисля, че доста добре си представила героя си, минус няколкото грешчици, които оправих. Ако някой е схванал връзката...да не казва! Приета си!
Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
 
Виктория Риддъл
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Начало :: При директора-
Идете на: