Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Лейла Лорентина

Go down 
АвторСъобщение
Лейла Лорентина
Свежа Директорка
Свежа Директорка
Лейла Лорентина


Брой мнения : 400
Age : 32
Registration date : 11.12.2007

Лейла Лорентина Empty
ПисанеЗаглавие: Лейла Лорентина   Лейла Лорентина Icon_minitimeПет Дек 14, 2007 10:25 pm

Лейла хвана химикалката с лек трепет и започна да пише.Редовете се низаха и низаха докато най-сетне съвърши с огромна болка в ръката и .Прочете текста бавно за да усмисли и да намери грешките си,ако има такива.
Влезе в огромния кабинет за да предаде биографията си.Малко помисли и каза:
-Добър ден,идвам за моята биография.
Директора зарит от работа погледна с леко любопитен,зает и уморен поглед.
-Слушам ви госпожице...
Лицето му стана зачудващо и след малко той заекващо промълви:
-Л-л-еИла Лоринтина..
Лейла се зачуди и каза:
-Извинете Лейла Лорентина съм...
Момичето видя свободното кресло седна и започна да чете..След малко се чу..
-Не искам да ми четеш нещо написано разкажи го със свой думи!-спря я директора.
Леко изчервено и объркано момичето започна малко
Ами казвам се Лейла Мюртиендрувам Лорентинова и съм на 11 години.
Спря за малко да си поеме въздух и да обмисли добре това,което да каже.
С катранено черна коса съм и зеленикави очи.-заговори пак бъдещата ученичка и гледашес пламък в очите си.
Лейла не е човек,който обича да описва себе си.Тя е отраснала в бедно семейство с баща градинар,който често пие.Майка й е шивачка в работилница и винаги е заета.Няма сестри ,братя или братовчеди само далечни леля и чичо,който е виждала само три пъти в живота си.Живее в селска къщурка на два етажа с малко дворче,което наподобява на хвърлена пръст от някъде.Отстрани сякаш Лейла не изпитваше огромни симпатий към семейството си и беше съвсем нормално,че не желае да говори за мястото от където идва.
Директора обаче не знаеше тези подробности и може би няма да ги разбере защото тя не разкрива много своята история.
След всички спомени момичето се осъзна колко време мисли и започна да разказва..
-Ами попринцип съм сложен характер и съм твърдоглава в кръвта ми е.За разлика от родителите си аз съм започнала да уча и мисля да продължа до краят.
Благодаря на тази(този),който ми показа това страхотоно училище..

Когато свърши с това,което имаше да каже зчака отговорът на директора..
:)
Върнете се в началото Go down
https://zagubenood.bulgarianforum.net
 
Лейла Лорентина
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Начало :: При директора-
Идете на: